Kariera

WYCHOWAWCA/KIEROWNIK

 

Biuro Podróży Altamira które jest  touroperatorem i specjalizuje się w wycieczkach, obozach, wczasach poszukuje wychowawców kolonijnych/kierowników z uprawnieniami na wyjazdy w czasie wakacji letnich. Szukamy osób  lubiących pracę z dziećmi, kreatywnych, wesołych a doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem.

Kwalifikacje - zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy lub inne zgodne z wymogami MEN, zaświadczenie z KRK o niekaralności.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie na umowę zlecenie, zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot koszów dojazdu na/z miejsce zbiórki.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na biuro@altamira.net.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).
Dane osobowe podane w zgłoszeniach będą przetwarzane przez BP Altamira s.c. ul. Mysłowicka 28 na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.